292362-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowań oraz monitorów interaktywnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowań oraz monitorów interaktywnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowań oraz monitorów interaktywnych do projektów: 1) „KOMPETENTNY NAUCZYCIEL – SPEŁNIONY UCZEŃ – wspieranie wysokiej jakości kształcenia uczniów, doskonalenia kadry pedagogicznej oraz doposażenie II LO w Opocznie” 2) „WYSOKA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W ZESPOLE SZKÓŁ POWIATOWYCH W DRZEWICY” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 z podziałem na części.
Vorherige Bekanntmachung562250-2025
Interne KennungIiZP.272.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320 ze zm.) [zwanej dalej także „Pzp”].2. Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu zastosuje tzw. procedurę odwróconą. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3. W zakresie realizacji zamówienia /dostawa/ nie ma czynności, których wykonanie polegałoby na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy /tekst jednolity Dz. U. z 2025r., poz. 277 ze zm./ W związku z powyższym nie ma zastosowania art. 95 ust. 1 ustawy Pzp i Zamawiający nie określa w opisie przedmiotu zamówienia wymagań zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących zamówienie. 4. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. 5. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w: - Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) - Rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (DZ.U. 2020 poz. 2415), dalej: Rozporządzenie. 6. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. 7. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza). 8. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulamin Platformy e-Zamówienia. 9. Zamawiający w uzasadnionych przypadkach dopuszcza także komunikację za pomocą poczty elektronicznej (zamowienia_publiczne@opocznopowiat.pl) z wykorzystaniem nr sprawy: IiZP.272.16.2025, w szczególności przekazywania wezwań i zawiadomień, zadawania pytań, wyjaśnień treści oferty i wyjaśnień dotyczących badania rażąco niskiej ceny. 10. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem platformy e-Zamówienia.11.Maksymalny łączny rozmiar plików stanowiących ofertę lub składanych wraz z ofertą to 250 MB. 12. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą przez Wykonawcę, na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania. Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą (dotyczy wszystkich części zamówienia) przedmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia zgodności oferowanych produktów z wymaganiami Zamawiającego. 13. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie 30 dni od dnia podpisania umowy. 14.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 15. Zamawiający nie ogranicza ilości części na które może zostać złożona oferta. 16. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 17.Zamawiający nie przewiduje wymagań wskazanych w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.18. Zamawiający nie przewiduje zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 19.Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp. 20.Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 21. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 22. Zamawiający nie wymaga obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 23. Zamawiający nie wymaga, aby o udzielenie zamówienia ubiegali się wyłącznie Wykonawcy, o których mowa w art. 94 Pzp. 24. Zamawiający nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych. 25.Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311–315 ustawy Pzp. 26.Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. 27. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pozostałe informacje, które nie znalazły się w ogłoszeniu o zamówieniu znajdują się w SWZ. 28. SWZ wraz z pozostałymi dokumentami postępowania dostępne są na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych z wbudowanym komputerem na potrzeby II Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Urządzenie wielofunkcyjne 2) Komputer stacjonarny z systemem operacyjnym 3) Monitor do komputera stacjonarnego z poz. 2 4) Oprogramowanie biurowe do komputera stacjonarnego i laptopa z poz. 2, 6, 7 5) Urządzenie udostępniające sieć 6) Laptop z systemem operacyjnym (typ 1) 7) Laptop z systemem operacyjnym (typ 1) Z racji na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe parametry i ilości oraz warunki szczegółowe znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30237200 Computerzubehör, 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 30213300 Tischcomputer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego oraz monitorów interaktywnych z wbudowanym komputerem na potrzeby II Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Monitor interaktywny 2) Oprogramowanie biurowe do monitora interaktywnego z poz. 1 Z racji na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe parametry i ilości oraz warunki szczegółowe znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść II
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego jako doposażenia pracowni szkolnych na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy do realizacji kształcenia w zawodach: technik transportu kolejowego, technik eksploatacji portów i terminali, technik informatyk Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) LAPTOP WRAZ Z SYSTEMEM OPERACYJNYM, OPROGRAMOWANIEM BIUROWYM, OPROGRAMOWANIEM ANTYWIRUSOWYM (dla nauczyciela) 2) ZESTAW KOMPUTEROWY (dla ucznia) 3) KOMPUTER (13 zestawów dla uczniów, 1 dla nauczyciela) 4) Oprogramowanie biurowe 5) Oprogramowanie antywirusowe 6) DRUKARKA 7) DRUKARKA 3D 8) GOGLE VR 9) ROUTER WIFI 10) SZAFA RACK 19’’ Z racji na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe parametry i ilości oraz warunki szczegółowe znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 30213100 Tragbare Computer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231200 Konsolen
LosLOT-0004
TitelCzęść IV
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę monitorów interaktywnych jako doposażenia pracowni szkolnych na potrzeby Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy do realizacji kształcenia w zawodach: technik transportu kolejowego, technik eksploatacji portów i terminali, technik informatyk Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) MONITORY INTERAKTYWNE 65'' Z racji na ograniczoną liczbę znaków szczegółowe parametry i ilości oraz warunki szczegółowe znajdują się w SWZ.
Interne KennungCzęść IV