See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych na trasy międzynarodowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych na przewozy pasażerskie na trasach międzynarodowych dla senatorów, pracowników Kancelarii Senatu, osób delegowanych przez Kancelarię Senatu i innych osób niebędących pracownikami, towarzyszących delegacjom na wyjazdach zagranicznych oraz dla gości zagranicznych zamawiającego przybywających do Polski. Bilety powinny być dostarczane pocztą elektroniczną na adres e-mail. 2. W skład tras międzynarodowych wchodzą również krajowe odcinki określone w bilecie lotniczym podróży międzynarodowej, obejmujące – w obie strony – trasę z dowolnego krajowego portu lotniczego do międzynarodowego portu lotniczego, który jest początkiem podróży międzynarodowej. 3. Podstawą do sprzedaży biletów lotniczych jest złożenie pisemnego zamówienia pocztą elektroniczną (e-mail) przez zamawiającego. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wyszukiwania najkorzystniejszych połączeń, dokonywania rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych, zgodnie ze zleceniem złożonym przez zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany do zachowania najwyższej staranności przy wykonywaniu przedmiotu zamówienia. Przeloty powinny być realizowane przez przewoźników zrzeszonych w IATA, a na życzenie zamawiającego przez innych przewoźników lotniczych – niezrzeszonych w IATA. Wykonawca zapewni najkorzystniejsze logistycznie i finansowo połączenia, zarówno w odniesieniu do konkretnych tras, jak i linii lotniczych, sprawne działanie przy dokonywaniu rezerwacji i sprzedaży biletów, jak również przy dokonywaniu zmian w tym zakresie. 5. Wykonawca przedłoży zamawiającemu przynajmniej trzy alternatywne połączenia lotnicze na wybranym kierunku, z uwzględnieniem najkorzystniejszej ceny biletu, promocji, długości trasy, czasu podróży, a także połączeń oferowanych przez tzw. „tanie” linie lotnicze. Wykonawca, dokonując rezerwacji, poda trasę przelotu, klasę, taryfę, kod taryfy, cenę biletu wg taryfy przewoźnika, zastosowany procentowy rabat udzielony przez wykonawcę zamawiającemu, opłaty dodatkowe, np. lotniskowe, paliwowe, bagażowe itp., cenę opłaty transakcyjnej brutto oraz cenę końcową biletu. 6. Wykonawca przedłoży zamawiającemu opisane w pkt 5 warianty przelotu w ciągu maksymalnie 1 godziny od momentu złożenia zapotrzebowania przez zamawiającego. Czas realizacji może zostać wydłużony do 24 godzin po uzgodnieniu z zamawiającym. 7. Wykonawca będzie stosował wynegocjowane przez zamawiającego, w ramach bezpośrednich umów z liniami lotniczymi, specjalne stawki i taryfy trasowe "corporate rate" oraz dodatkowe przywileje (upgrade do wyższej klasy, pula biletów bezpłatnych, premie, bonusy i rabaty) – z uwzględnieniem najkorzystniejszych dla zamawiającego cen biletów. 8. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: BPKO.SZP.350.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, termin składania ofert krótszy o 5 dni, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste, 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych na trasy międzynarodowe.