See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych NBP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, w tym: notebooków podstawowych, notebooków menadżerskich, monitorów ekranowych 27’’2K, monitorów ekranowych 32’’4K, stacji roboczych podstawowych SFF, stacji roboczych USFF. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na sześć części, które zostały opisane w Rozdz. 4 Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ, dla każdej z sześciu części zamówienia. 4. Szczegółową specyfikację techniczną Sprzętu z wyspecyfikowaniem rodzaju, minimalnych technicznych wymagań i ilości przedstawiono w: 4.1 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4A do SWZ; 4.2 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4B do SWZ; 4.3 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części III zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4C do SWZ; 4.4 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części IV zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4D do SWZ 4.5 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części V zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4E do SWZ; 4.6 Uszczegółowieniu „Formularza ofertowego” dla Części VI zamówienia, stanowiącym Załącznik Nr 4F do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 632870-2025
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Jednocześnie zamówienie zostało opublikowane we wstępnym ogłoszeniu informacyjnym opublikowanym w Dz.U. S: 7/2025, numer publikacji ogłoszenia: 18119-2025 z dnia 10.01.2025 r. i zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówienia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, co stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 1 Prawo zamówień publicznych, umożliwia skrócenie terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - notebooki podstawowe
Beschreibung: Część I – notebooki podstawowe. 1. Dostawa notebooków w maksymalnej ilości do 800 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 400 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 400 sztuk. 2. Dostawy notebooków do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części I; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części I. Ostateczna ilość notebooków zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości notebooków w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną notebooków z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4A do SWZ - Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część I zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części I zamówienia). 5. Notebooki, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane po 01.05.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części I. 6. Dokonanie wymiany akumulatorów we wszystkich dostarczonych notebookach zgodnie z wymaganiami określonymi w Projektowanych postanowieniach umowy dla Części I.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część I
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości notebooków podstawowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. Ostateczna ilość notebooków podstawowych zostanie określona w sporządzonym w formie pisemnej lub formie elektronicznej, zleceniu dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - notebooki menadżerskie
Beschreibung: Część II – notebooki menadżerskie 1. Dostawa notebooków w maksymalnej ilości do 50 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 25 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 25 sztuk. 2. Dostawy notebooków do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części II; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części II. Ostateczna ilość notebooków zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości notebooków w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną notebooków z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4B do SWZ - Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część II zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części II zamówienia). 5. Notebooki, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane po 01.05.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części II. 6. Dokonanie wymiany akumulatorów we wszystkich dostarczonych notebookach zgodnie z wymaganiami określonymi w Projektowanych postanowieniach umowy dla Części II.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część II
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości notebooków menadżerskich w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. Ostateczna ilość notebooków menadżerskich zostanie określona w sporządzonym w formie pisemnej lub formie elektronicznej, zleceniu dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - monitory ekranowe 27''2K
Beschreibung: Część III – monitory ekranowe 27”2K. 1.Dostawa monitorów ekranowych w maksymalnej ilości do 1000 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 500 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 500 sztuk. 2. Dostawy monitorów ekranowych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części III; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części III. Ostateczna ilość zamawianych monitorów ekranowych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej, Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną monitorów ekranowych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4C do SWZ, Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części III zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część III zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części III zamówienia). 5. Monitory ekranowe, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane nie wcześniej, niż 01.01.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części III.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część III
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. Ostateczna ilość monitorów ekranowych zostanie określona w sporządzonym w formie pisemnej lub formie elektronicznej, zleceniu dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - monitory ekranowe 32''4K
Beschreibung: Część IV – monitory ekranowe 32”4K. 1. Dostawa monitorów ekranowych w maksymalnej ilości do 200 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 100 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 100 sztuk. 2. Dostawy monitorów ekranowych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części IV; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części IV. Ostateczna ilość zamawianych monitorów ekranowych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości monitorów ekranowych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną monitorów ekranowych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4D do SWZ, Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części IV zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część IV zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części IV zamówienia). 5. Monitory ekranowe, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane nie wcześniej, niż 01.01.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części IV.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - stacje robocze podstawowe SFF
Beschreibung: Część V – stacje robocze podstawowe SFF. 1. Dostawa stacji roboczych w maksymalnej ilości do 250 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 125 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 125 sztuk. 2. Dostawy stacji roboczych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części V; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części V. Ostateczna ilość stacji roboczych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości stacji roboczych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną stacji roboczych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4E do SWZ - Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części V zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część V zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części V zamówienia). 5. Stacje robocze, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane po 01.05.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części V.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część V
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości stacji roboczych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. Ostateczna ilość stacji roboczych zostanie określona w sporządzonym w formie pisemnej lub formie elektronicznej, zleceniu dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego.
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - stacje robocze USFF
Beschreibung: Część VI – stacje robocze USFF. 1. Dostawa stacji roboczych w maksymalnej ilości do 120 sztuk, w tym: a) w ramach realizacji etapu pierwszego – podstawowego w ilości 60 sztuk; b) w ramach realizacji etapu drugiego – opcjonalnego w maksymalnej ilości do 60 sztuk. 2. Dostawy stacji roboczych do siedziby Zamawiającego, Warszawa, ul. Świętokrzyska 11/21, będą realizowane w dwóch etapach: a) etap pierwszy – podstawowy: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części VI; b) etap drugi – opcjonalny: zgodnie z Załącznikiem Nr 1 i 2 do Projektowanych postanowień umowy dla Części VI. Ostateczna ilość stacji roboczych zostanie określona przez Zamawiającego w sporządzonym, w formie pisemnej lub w formie elektronicznej , Zleceniu Dostawy dotyczącym realizacji etapu drugiego – opcjonalnego. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości stacji roboczych w etapie drugim – opcjonalnym, bądź całkowitej rezygnacji z etapu drugiego – opcjonalnego. 4. Specyfikację Techniczną stacji roboczych z wyspecyfikowaniem wymaganych przez Zamawiającego minimalnych parametrów przedstawiono w Załączniku Nr 4F do SWZ - Uszczegółowienie „Formularza ofertowego” dla Części VI zamówienia, Formularz Techniczny Oferty – Część VI zamówienia (Załącznik do Uszczegółowienia „Formularza ofertowego” dla Części VI zamówienia). 5. Stacje robocze, będące przedmiotem zamówienia, muszą być: a) fabrycznie nowe i nieużywane oraz wyprodukowane po 01.05.2025 r.; b) objęte minimum 36-miesiączną gwarancją i rozszerzoną rękojmią oraz rozszerzoną gwarancją producenta Sprzętu od daty podpisania przez Strony, odpowiednio dla danego etapu, Protokołu Odbioru: Końcowego Etapu Pierwszego – Podstawowego i Końcowego Etapu Drugiego – Opcjonalnego, na warunkach określonych Projektowanych postanowieniach umowy dla Części VI.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI2-KS-241-0116/DIT/25 - Część VI