2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odtworzenie pomp cyrkulacyjnych IOS absorberów nr 7 i 8 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na odtworzeniu pomp cyrkulacyjnych IOS absorberów nr 7 i 8 w PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, które stanowią Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/06294/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Odtworzenie pompy cyrkulacyjnej KSB KWPK 800-934
Beschreibung: Odtworzenie pompy cyrkulacyjnej KSB KWPK 800-934
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/06294/2025_Cz.1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Odtworzenie 4 pomp cyrkulacyjnych WARMAN 650 T-UL
Beschreibung: Odtworzenie 4 pomp cyrkulacyjnych WARMAN 650 T-UL
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/06294/2025_Cz.2
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 : Odtworzenie 4 pomp cyrkulacyjnych WARMAN 800 TY-GSL
Beschreibung: Odtworzenie 4 pomp cyrkulacyjnych WARMAN 800 TY-GSL
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/06294/2025_Cz.3