2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Miasta Zakopane
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Operatora autobusowych usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Miasta Zakopane w transporcie drogowym w ramach linii komunikacyjnych: 1) Linia: Dworzec – Al. 3-go Maja Górne – Makuszyńskiego – Grunwaldzka – Dolina Strążyska i powrót: po 6 kursów dziennie w obie strony, długość przebiegu linii 10,2 km w obie strony. Przebieg: Dworzec st.18, Al. 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Zamoyskiego Watra, Makuszyńskiego, Grunwaldzka Ornak, Grunwaldzka Z.S. Hotelarskich, Kasprusie ZCE, Małe Żywczańskie, Strążyska Do Wantuli, Regle do Doliny Strążyskiej, Bogdańskiego do Doliny Strążyskiej, Dolina Strążyska i powrót. 2) Linia: Dworzec – Aleje 3-go Maja Górne – Droga do Olczy – Walkosze – Hrube Niżne – Cyrhla Kościół – Hrube Niżne – Walkosze – Droga do Olczy – Dworzec - 6 kursów dziennie, długość przebiegu linii 19,9 km, Przebieg: Dworzec st.18, Al. 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Zamoyskiego Watra, Zamoyskiego Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Droga do Olczy: Imperial, Pardałówka 1, Pardałówka 2, Oberconiówka, Huty, Mrowce, Olcza Kościół; Walkosze, Gawlaki, Hrube Niżne, Hrube, Hrube Wyżne, Cyrhla Kościół, Hrube Wyżne, Hrube, Hrube Nizne, Gawlaki Walkosze, Droga do Olczy: Olcza Kościół, Mrowce, Huty, Oberconiówka, Pardałówka II, Pardałówka I, Imperial; Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze, Zamoyskiego Watra, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Dworzec st. 18
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Operatora autobusowych usług przewozowych w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Miasta Zakopane w transporcie drogowym w ramach linii komunikacyjnych: 1) Linia: Dworzec – Al. 3-go Maja Górne – Makuszyńskiego – Grunwaldzka – Dolina Strążyska i powrót: po 6 kursów dziennie w obie strony, długość przebiegu linii 10,2 km w obie strony, Przebieg: Dworzec st.18, Al. 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Zamoyskiego Watra, Makuszyńskiego, Grunwaldzka Ornak, Grunwaldzka Z.S. Hotelarskich, Kasprusie ZCE, Małe Żywczańskie, Strążyska Do Wantuli, Regle do Doliny Strążyskiej, Bogdańskiego do Doliny Strążyskiej, Dolina Strążyska i powrót. 2) Linia: Dworzec – Aleje 3-go Maja Górne – Droga do Olczy – Walkosze – Hrube Niżne – Cyrhla Kościół – Hrube Niżne – Walkosze – Droga do Olczy – Dworzec - 6 kursów dziennie, długość przebiegu linii 19,9 km, Przebieg: Dworzec st.18, Al. 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Zamoyskiego Watra, Zamoyskiego Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Droga do Olczy: Imperial, Pardałówka 1, Pardałówka 2, Oberconiówka, Huty, Mrowce, Olcza Kościół; Walkosze, Gawlaki, Hrube Niżne, Hrube, Hrube Wyżne, Cyrhla Kościół, Hrube Wyżne, Hrube, Hrube Nizne, Gawlaki Walkosze, Droga do Olczy: Olcza Kościół, Mrowce, Huty, Oberconiówka, Pardałówka II, Pardałówka I, Imperial; Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze, Zamoyskiego Watra, Krupówki Pomnik hr. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Dworzec st. 18.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.