See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby na kolejích a hotelu ČVUT 2024
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provádění úklidu v ubytovacích objektech ve správě zadavatele. Zakázka se týká ubytovacích zařízení, které jsou ve správě SÚZ ČVUT v Praze včetně administrativních a kancelářských prostor po dobu 36 měsíců. Úklid bude probíhat ekologicky co nejšetrněji s minimalizací negativních dopadů na životní prostředí.
Interne Kennung: 61/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklidové služby na kolejích a hotelu ČVUT 2024 Strahovské koleje blok 1-12 + blok 1 ředitelství
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo změny závazku ve smyslu ustanovení § 100 odst. 3 ZZVZ na poskytnutí případných služeb specifikovaných v Příloze č. 2 smlouvy, jejichž případná potřeba vznikne v průběhu realizace předmětu plnění, a to dle § 66 ZZVZ – jednací řízení bez uveřejnění. Vyhrazená změna závazku musí být zadána dle § 66 ZZVZ, nejpozději do tří let od účinnosti smlouvy, přičemž skutečná cena za tyto služby bez DPH nepřesáhne 30% předpokládané hodnoty původní veřejné zakázky, ani nepřesáhne 30% ceny původní veřejné zakázky. Vyhrazenou změnu je Objednatel oprávněn uplatnit vůči Dodavateli, s nímž bude uzavřena Smlouva na veřejnou zakázku.
Los: LOT-0002
Titel: Úklidové služby na kolejích a hotelu ČVUT 2024 Koleje Podolí + Hlávkova kolej
Los: LOT-0003
Titel: Úklidové služby na kolejích a hotelu ČVUT 2024 Masarykova kolej + Studentský dům + Novoměstský hotel
Los: LOT-0004
Titel: Úklidové služby na kolejích a hotelu ČVUT 2024 Koleje Dejvice - Bubeneč, Orlík, Sinkule, Dejvická