2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW, Świadczenie usługi gastronomicznej podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi gastronomicznej (w postaci grilla) podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Interne Kennung: POUZ-361/57/2026/WF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW. Usługa cateringowa świadczona podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa dla Wydziału Fizyki UW. Usługa cateringowa świadczona podczas wydarzenia „Dzień Fizyka” w dniu 08.05.2026 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste