See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De Akkers
Beschreibung: Het opstellen van een integraal stedenbouwkundig en landschappelijk plan op hoofdlijnen/schetsplan (schetsontwerp), waarbij de principes vanuit het Koersdocument Oostflank worden door vertaalt vanuit de diverse thema’s. Om zo invulling te geven aan het plangebied De Akkers in Berkel-Enschot. Aanbestedende dienst wil vergelijkbare voorstellen ontvangen en raamt de totale waarde van de Opdracht op €80.000,-. Dit is een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Offertes hoger dan € 95.000,- worden als ongeldig bestempeld, en komen niet meer voor gunning in aanmerking.
Interne Kennung: 24_028D
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Opdracht wordt door Aanbestedende dienst aanbesteed volgens een Europese Niet Openbare aanbesteding, welke bestaat uit een selectie – en een gunningsfase
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op: Het opstellen van een integraal stedenbouwkundig en landschappelijk plan op hoofdlijnen/schetsplan (schetsontwerp), waarbij de principes vanuit het Koersdocument Oostflank door worden vertaald vanuit de diverse thema’s. Om zo invulling te geven aan het plangebied De Akkers in Berkel-Enschot. Geraamde waarde van de opdracht: €80.000,-.
Interne Kennung: 1