See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora, nutný rozvoj a ukončení OKaplikací rezortu MPSV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění provozu a podpory funkčního celku - skupiny aplikací souhrnně pojmenovaných jako OKaplikace (souhrnně jako „OKaplikace“), které zahrnuje zejména provedení následujících činností: • služby převzetí stávajících OKaplikací; • služby podpory provozu OKaplikací (Služeb S1 - S3) na nezbytně dlouhou dobu před nasazením náhrady realizované v rámci programu JISPSV; • služby rozvoje OKaplikací omezené na nezbytně nutný rozvoj v rámci legislativních změn a kritických změnových požadavků; • služby ukončení plnění realizované postupným exitem OKaplikací, případně jejich částí. Tento požadavek s sebou nese i podporu přechodných architektur. Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v Příloze B zadávací dokumentace, kterou tvoří závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: VZ 08/2022
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72253200 Systemunterstützung, 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku spočívající v navýšení rozsahu Služeb Rozvoje. Rozsah samotného navýšení Služeb rozvoje nepřesáhne 20.500 Člověkodnů při zachování jednotkové ceny za poskytnutí Služeb na objednávku (ceny ostatních Služeb na objednávku) dle Závazného vzoru Smlouvy.