See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykup sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Wołodyjowskiego, Zbyszka, Juranda w Murowanej Goślinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykup sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej od Inwestora zewnętrznego zrealizowanych w ul. Wołodyjowskiego, Zbyszka, Juranda w Murowanej Goślinie .
Vorherige Bekanntmachung: 277883-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykup urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych zlokalizowanych w Murowanej Goślinie, obr. Murowana Goślina, rejon ul. Wołodyjowskiego, Zbyszka, Juranda, arkusz mapy 4, działki o numer ewidencyjnych:: 206, 179/1, 172/88, 170, 172/93, 172/69, 172/87, 172/55, 172/44, 172/43, 172/89, zrealizowanych przez Wykonawcę. Parametry: - sieć wodociągowa o śr. 180 mm PE100RC o łącznej długości 321,84 m; - sieć kanalizacji sanitarnej o śr. 200 mm PVC o łącznej długości 618,79 m; - sieć kanalizacji tłocznej o śr. 125 mm PVC o łącznej długości 311,45 m; - przepompownia ścieków z przyłączem wodociągowym.