See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nawozów mineralnych do utrzymania nawierzchni darniowych lotnisk wojskowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nawozów mineralnych do utrzymania nawierzchni darniowych lotnisk wojskowych, w ilościach i asortymencie określonym w dokumentach zamówienia. 2. Zakres zamówienia został podzielony na 11 zadań. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 4. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 5. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 6. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 7. 3 Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie jako Zamawiający nie jest przedsiębiorcą, podatnikiem podatku rolnego lub podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolnej. Również bazy lotnicze i jednostki wojskowe będące Odbiorcami nawozów nie są podatnikiem podatku rolnego lub podatku dochodowego z działów specjalnych produkcji rolnej. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 9. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 10. Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 100868-2026
Interne Kennung: 41/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Superfosfat granulowany 19%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa superfosfatu granulowanego 19% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Superfosfat wzbogacony 40%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa superfosfatu wzbogaconego 40% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sól potasowa 40%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli potasowej 40% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sól potasowa 60%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli potasowej 60% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Saletra amonowa 34%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa saletry amonowej 34% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Polifoska 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa polifoski 5 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Siarczan magnezu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siarczanu magnezu zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Mocznik nawozowy granulowany 46%
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mocznika nawozowego granulowanego 46% zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Wapno nawozowe, węglanowe 50% bez magnezu odm. 04
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna nawozowego, węglanowego 50% bez magnezu odm. 04 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Wapno węglanowo - magnezowe 50% odm. 04
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna węglanowo - magnezowego 50% odm. 04 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Wapno węglanowo - magnezowe 45% odm. 05
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wapna węglanowo - magnezowego 45% odm. 05 zgodnie z dokumentami zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych, w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne.
Interne Kennung: Zadanie nr 11