2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) ciężkiego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu z podziałem na 2 części, tj.: Część nr 1. Zakup ciężkiego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu, obejmująca zakup jednego, fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z osprzętem, rok produkcji 2026 Część nr 2. Zakup i dostawa wyposażenia. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziałach IV i V niniejszej SWZ. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia dotyczącego obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. Wykonawca jest obowiązany wskazać w ofercie części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podać nazwy podwykonawców, o ile są znani. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest zobowiązany wykazać Zamawiającemu, iż proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 23 czerwca 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie Pzp. Zamawiający nie stawia wymagań dotyczących zatrudnienia osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje konieczności odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub „ustawą”. Odwrócona kolejność oceny ofert: 1. W postępowaniu stosuje się procedurę określoną przepisem art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedurę odwróconą). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Wykonawcy nie są obowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w pkt 8.2. IDW (oświadczenie JEDZ), gdyż Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Jeżeli wobec Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zachodzą podstawy wykluczenia, Wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w pkt 8.2 IDW, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, Zamawiający dokonuje ponownego badania i oceny ofert pozostałych Wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający kontynuuje powyższą procedurę do momentu wyboru najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup i dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu szczegółowo opisane w SWZ -Rozdział IV Opis Przedmiotu Zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu
Beschreibung: Zakup i dostawa wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Ocyplu zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia - Rodział IV SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji