2. Verfahren
Verfahren
Titel: Strategische Eventpartner voor Beursdeelname
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer voor het uitvoeren van de dienstverlening voor beursorganisatie; het selecteren van een strategische eventpartner voor beursdeelname De overeenkomst wordt afgesloten voor een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze twee (2) maal met twee (2) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen.
Interne Kennung: 202500690
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding heeft de aanbesteder gekozen voor de mededingingsprocedure met onderhandeling. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de inschrijver en de beoordeling van de inschrijving in twee verschillende ronden plaatsvinden. Bij deze procedure kunnen alle belangstellenden naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht op TenderNed een verzoek tot deelname aan de procedure verzoeken. De gegadigden moeten voldoen aan de minimum (geschiktheids-)eisen en er mogen op hen geen uitsluitingsgronden van toepassing zijn. De geselecteerde gegadigden worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154100 Messestände, 79952000 Event-Organisation, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: North Sea Port wenst voor de toekomstige invulling een overeenkomst af te sluiten waarbij de dienstverlening de klassieke standenbouw overstijgt en een partner wordt gevonden in een full-service eventbureau dat actief bijdraagt aan onze merkpositionering, doelgroepbenadering en campagne-impact. Dit benadrukt meer de strategische inzet van beurzen binnen een breder kader en de nood aan een partner die verder gaat dan logistiek. De overeenkomst wordt afgesloten voor een initiële looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze twee (2) maal met twee (2) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging