2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding studentinformatiesysteem
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende dimensies: • Levering van een studentinformatiesysteem; • Implementatie, datamigratie inclusief dataconversie en oplevering; • Training en opleiding gebruikers; • Beheer en onderhoud; • Support en ondersteuning; • Additionele inzet op afroep. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde van circa: • Eenmalige kosten € 30.000,00 exclusief btw; • Jaarlijkse licentiekosten € 50.000,00 exclusief btw per jaar; • Inhuur op afroep € 12.500,00 exclusief btw per jaar. De totale geschatte opdrachtwaarde gedurende de gehele looptijd bedraagt € 530.000,00 exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.