2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie systemu klasy XDR w Urzędzie Miasta Katowice
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Zakup usługi wsparcia dla rozwiązania XDR i SOC na okres 24 miesięcy. Celem projektu jest zakup usług wsparcia i monitoringu w zakresie cyberbezpieczeństwa infrastruktury sieciowo-serwerowej Urzędu Miasta Katowice. Usługi będą realizowane poprzez narzędzia XDR, które zostaną dostarczone, udostępnione i zainstalowane w infrastrukturze Urzędu Miasta Katowice oraz zostanie uruchomiona obsługa SOC 24h przez okres trwania projektu tj. 24 miesiące od zakończenia wdrożenia. System musi zapewnić aktywną ochronę stacji końcowych i serwerów przed działaniem złośliwego oprogramowania i innych zaawansowanych cyberzagrożeń oraz aktywną reakcję i odpowiedzi na wykryte zdarzenie oraz incydenty. System obejmie swoją ochroną 1719 systemów (komputerów i serwerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia (OPZ)– załącznik nr 10 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ
Interne Kennung: BZP.271.1.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72810000 Computerrevision, 48422000 Softwarepaketreihen, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72316000 Datenanalyse, 72315200 Verwaltung von Datennetzen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: Zakup usługi wsparcia dla rozwiązania XDR i SOC na okres 24 miesięcy. Celem projektu jest zakup usług wsparcia i monitoringu w zakresie cyberbezpieczeństwa infrastruktury sieciowo-serwerowej Urzędu Miasta Katowice. Usługi będą realizowane poprzez narzędzia XDR, które zostaną dostarczone, udostępnione i zainstalowane w infrastrukturze Urzędu Miasta Katowice oraz zostanie uruchomiona obsługa SOC 24h przez okres trwania projektu tj. 24 miesiące od zakończenia wdrożenia. System musi zapewnić aktywną ochronę stacji końcowych i serwerów przed działaniem złośliwego oprogramowania i innych zaawansowanych cyberzagrożeń oraz aktywną reakcję i odpowiedzi na wykryte zdarzenie oraz incydenty. System obejmie swoją ochroną 1719 systemów (komputerów i serwerów). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia (OPZ)– załącznik nr 10 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 72810000 Computerrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72315200 Verwaltung von Datennetzen, 72316000 Datenanalyse