2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa napowietrznej linii 110kV relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica w śladzie istniejącej linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica - inwestycja towarzysząca
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych wraz z uzyskaniem dokumentacji techniczno-prawnej budowy linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica – R-183 Oleśnica i dostosowaniem pracy linii do temp. min. +80°C wraz z wymianą izolacji, a także demontaż istniejącej linii napowietrznej (włącznie z fundamentami) oraz odtworzenie zagospodarowania terenu. Zamawiający przewiduje podział Przedmiotu Umowy na wyodrębnione pod względem projektowym i wykonawczym Odcinki, dla których należy sporządzić odrębne dokumentacje projektowe i uzyskać decyzje administracyjne. Szczegółowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: PZP/TD-OWR/03310/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych wraz z uzyskaniem dokumentacji techniczno-prawnej budowy linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica – R-183 Oleśnica i dostosowaniem pracy linii do temp. min. +80°C wraz z wymianą izolacji, a także demontaż istniejącej linii napowietrznej (włącznie z fundamentami) oraz odtworzenie zagospodarowania terenu. Zamawiający przewiduje podział Przedmiotu Umowy na wyodrębnione pod względem projektowym i wykonawczym Odcinki, dla których należy sporządzić odrębne dokumentacje projektowe i uzyskać decyzje administracyjne. Szczegółowe informacje zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia.