See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 65 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Kostelní Bříza)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 65 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce na Polesí Kostelní Bříza)
Interne Kennung: 099/2021/014/1709
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 340 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Michalovice 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 340 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Michalovice 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1797
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 338 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 338 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú.Černíny 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1795
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 337 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Javorník 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 337 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Javorník 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1794
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 334 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební práce - revír Sklené a Balinské údolí
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 334 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební práce - revír Sklené a Balinské údolí
Interne Kennung: 099/2021/014/1793
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 8 - Zpřístupňování porostů řezem a hrázkování na polesí Valtice 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 8 - Zpřístupňování porostů řezem a hrázkování na polesí Valtice 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1801
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 336 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Dolní Kralovice 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 336 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Dolní Kralovice 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1792
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 66 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza I)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 66 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza I)
Interne Kennung: 099/2021/014/1710
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 335 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Jizbice 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 335 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim - l.ú. Jizbice 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1791
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza II)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 67 v kategorii 11 - LZ Kladská (prořezávky na Polesí Kostelní Bříza II)
Interne Kennung: 099/2021/014/1711