2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja separatorów z utylizacją w latach 2025 - 2027
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy usług obejmuje prowadzenie następujących czynności: a) dokładne badanie optyczne stanu technicznego włazów; b) wyjęcie wkładu lamelowego; c) kontrola ilości szlamu i osadu; d) odpompowywanie zawartości separatora z usunięciem szlamów i osadów; e) czyszczenie wodą układu lamelowego; f) czyszczenie separatora i piaskownika; g) optyczne sprawdzenie powłoki wewnętrznej separatora, napełnienie separatora czystą wodą; h) włożenie filtru lamelowego; i) utylizacja odpadów z seperatorów; j) sprawdzenie poprawności działania całego urządzenia; k) założenie włazu; l) koszenie traw na terenie separatora wraz z zebraniem i utylizacją; 2. Usługi opisane w powyżej, dotyczączą separatorów położonych w Częstochowie, wyszczególnionych w załączniku nr 1a do SWZ. 3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonane prace w terminie 36 (trzydzieści sześć) miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru.
Vorherige Bekanntmachung: 140563-2025
Interne Kennung: MZD.ZP.26.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001