2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO STANDARDNÍ EVALUACE A SBĚR DAT II
Beschreibung: Zpracování evaluací projektů nebo výzev financovaných z evropského sociálního fondu. Evaluace jsou systematické a objektivní hodnocení probíhajících nebo dokončených projektů, programů nebo politik, jejich nastavení, implementace a výsledků. Cílem je určení relevance a naplnění cílů, posouzení rozvojové efektivnosti, účinku a udržitelnosti. Jde o proces stanovení důležitosti nebo významnosti určité aktivity, politiky nebo programu/projektu. V rámci DNS budou realizovány procesní, dopadové nebo strategické evaluace. Procesní evaluace hodnotí průběh implementace programu nebo intervence, zaměřuje se na probíhající procesy a jejím cílem jsou doporučení pro lepší nastavení procesů. Dopadová evaluace hodnotí dosažení plánovaných efektů/dopadů/výsledků. Nejčastěji s využitím kontrafaktuální dopadové evaluace (typ CIE) založené na statistických metodách či formou theory-based evaluace (typ TBIE) využitím metody teorie změny a případových studií. Strategická evaluace hodnotí nastavení, dosažení strategických cílů a příspěvek k jejich dosažení na úrovni celého operačního programu. Nezaměřuje se na dílčí intervence, ale hodnotí program jako celek s ohledem na dominantní témata operačního programu ve vztahu ke strategickým cílům.
Vorherige Bekanntmachung: 292119-2023
Interne Kennung: DNS 05 (Kategorie 1 - Evaluace)
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung
5. Los
Los: LOT-0001