See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 344 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 344 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Komorní Hrádek 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1806
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2026 (pol. 11, 12, 20)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2026 (pol. 11, 12, 20)
Interne Kennung: 099/2021/014/1804
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Valtice jaro 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 178 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Valtice jaro 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1802
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 343 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - l.ú. Lhotka - Drachkov 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 343 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - l.ú. Lhotka - Drachkov 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1800
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 11 - LZ Kladská (kosení a shrabování luk)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 71 v kategorii 11 - LZ Kladská (kosení a shrabování luk)
Interne Kennung: 099/2021/014/1715
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2026 (pol. 14, 17,18, 19, 25)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2026 (pol. 14, 17,18, 19, 25)
Interne Kennung: 099/2021/014/1805
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 11 - LZ Kladská (pěstební práce ve školkách)
Interne Kennung: 099/2021/014/1714
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 345 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 345 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1807
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 367 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 367 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice chemie MLP 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1853
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Včelná / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Včelná / 1
Interne Kennung: 099/2021/014/1810