292806-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE SPECJALISTYCZNEGO SZPITALA MIEJSKIEGO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIE SPECJALISTYCZNEGO SZPITALA MIEJSKIEGO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
BeschreibungUbezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – ubezpieczenie nadwyżkowe Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności niemedycznej oraz posiadanego mienia
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUbezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk
BeschreibungUbezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewidziano opcji ani wznowień
LosLOT-0002
TitelUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
BeschreibungUbezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – ubezpieczenie nadwyżkowe Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności niemedycznej oraz posiadanego mienia
Beschreibung der Optionennie mają zastosowania opcje ani wznowienia