2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla członków Spółdzielni Energetycznej „Zielony Goleniów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej – dostawa wraz z usługą dystrybucji do obiektów szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ dla potrzeb członków Spółdzielni Energetycznej „Zielony Goleniów” (numer ewidencyjny SPE/51/2024), numer NIP 856-193-78-37, adres Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów wraz z usługą bilansowania energii elektrycznej, w tym energii elektrycznej wyprodukowanej we własnych źródłach przez Odbiorców w ramach Spółdzielni Energetycznej i wprowadzonej do sieci OSD. 2. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: BZP.271.4.1.2026.EJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej – dostawa wraz z usługą dystrybucji do obiektów szczegółowo opisanych w Załączniku nr 1 do SWZ dla potrzeb członków Spółdzielni Energetycznej „Zielony Goleniów” (numer ewidencyjny SPE/51/2024), numer NIP 856-193-78-37, adres Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów wraz z usługą bilansowania energii elektrycznej, w tym energii elektrycznej wyprodukowanej we własnych źródłach przez Odbiorców w ramach Spółdzielni Energetycznej i wprowadzonej do sieci OSD. 2. Przedmiotowym postępowaniem objęto 27 PPE, z tego: 1) 26 PPE z mikroinstalacją, dla których odbiorcy posiadają status Prosumenta 2) 1 PPE, dla którego odbiorca posiada status Wytwórcy wpisanego do rejestru MIOZE (MIOZE/URE2269/70201/2022). Szczegółowy wykaz PPE, w tym dane dotyczące zużycia w strefach, parametrów dystrybucyjnych, mocy instalacji PV stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Szacowana ilość energii elektrycznej objętej dostawą przez wykonawcę wynosi 336 167 kWh. 4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokuemntach zamówienia.