2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprawowanie nadzoru budowlanego w zakresie wykonywania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania „Budowa, przebudowa, remonty wybranych odcinków dróg w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa, modernizacja odcinków dróg gminnych i powiatowych w Dąbrowie Górniczej”.
Beschreibung: I. ZAKRES ZAMÓWIENIA: 1. Sprawowanie nadzoru budowlanego w zakresie wykonywania funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pod nazwą: „Budowa, przebudowa, remonty wybranych odcinków dróg w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa, modernizacja odcinków dróg gminnych i powiatowych w Dąbrowie Górniczej”. W skład zakresu rzeczowego zadania, nad którym będzie sprawowany nadzór wchodzą w szczególności następujące czynności: 1) Utwardzenie drogi a) rozbiórki krawężników, obrzeży, podbudowy, b) wyrównanie podbudowy, c) wykonanie warstwy odcinającej z piasku, d) wykonanie warstw podbudowy z kruszywa łamanego, e) wykonanie nawierzchni z frezu, 2) Wymiana nawierzchni asfaltobetonowej a) rozbiórki krawężników, obrzeży, podbudowy, b) frezowanie nawierzchni, c) wykonanie warstwy MCE, d) ułożenie warstwy wiążącej, e) ułożenie warstwy ścieralnej, f) wymiana krawężników, g) regulacja wypustów, h) regulacja studni, i) wykonanie oznakowania poziomego w technologii cienkowarstwowej i grubowarstwowej, 3) Przebudowa/budowa drogi KR2 a) frezowanie nawierzchni, b) rozbiórki krawężników, obrzeży, podbudowy, c) roboty pomiarowe – trasa drogi w terenie, d) roboty ziemne wykonywane mechanicznie e) wykonanie warstw podbudowy z kruszywa łamanego, f) ułożenie warstwy wiążącej, g) ułożenie warstwy ścieralnej, h) wykonanie oznakowania poziomego w technologii cienkowarstwowej i grubowarstwowej, 4) Przebudowa/budowa drogi KR3 a) frezowanie nawierzchni, b) rozbiórki krawężników, obrzeży, podbudowy, c) roboty pomiarowe – trasa drogi w terenie, d) roboty ziemne wykonywane mechanicznie, e) wykonanie warstw podbudowy z kruszywa łamanego, f) ułożenie warstwy wiążącej, g) ułożenie warstwy ścieralnej, h) zabudowa krawężnika dwustronnie wraz z ławą, i) wykonanie oznakowania poziomego w technologii cienkowarstwowej i grubowarstwowej. 2. Link do dokumentacji postępowania na wykonanie roboty budowlanej, nad którą będzie sprawowany nadzór: https://dg.logintrade.net/zapytania_email,221045,d344546a26031d714582a1357fef4a33.html 3. Pozostałe wymogi w zakresie przedmiotu zamówienia zawarte zostały w paragrafie 2 projektowanych postanowień umownych stanowiących załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia. II. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 1. Termin rozpoczęcia - dzień zawarcia umowy przez obie strony 2. Termin realizacji zadania - do dnia 23.11.2028. Termin zakończenia został określony datą dzienną tożsamą z datą zakończenia umowy, nad którą będzie sprawowany nadzór inwestorski. III. KOD WSPÓLNEGO SŁOWNIKA ZAMÓWIEŃ (CPV) Główny przedmiot: 71631000-0 Usługi nadzoru technicznego IV. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIANIA PRZEZ WYKONAWCĘ LUB PODWYKONAWCĘ OSÓB NA PODSTAWIE STOSUNKU PRACY Zamawiający nie wymaga, aby osoby skierowane przez Wykonawcę lub podwykonawcę do realizacji zamówienia publicznego zatrudnione były na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku- Kodeks pracy. V. WYMAGANIA W ZAKRESIE ZATRUDNIANIA PRZEZ WYKONAWCĘ LUB PODWYKONAWCĘ OSÓB, O KTÓRYCH MOWA W ARTYKULE 96 USTĘP 2 PUNKT 2 USTAWY PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób, o których mowa w artykule 96 ustęp 2 punkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. VI. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH Zamawiający nie stawia wymogu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
Interne Kennung: ZP.WID.271.4.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631000 Technische Kontrolle
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy