292952-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung – Rozvoj Dopravního informačního centra Olomouc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj Dopravního informačního centra Olomouc
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky, služby a nezbytné související stavební práce potřebné pro realizaci projektu Rozvoj Dopravního informačního centra Olomouc. Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, zajištění potřebných povolení a realizace technologického řešení pro rozvoj Dopravního informačního centra statutárního města Olomouce formou Design & Build. Součástí plnění je zejména modernizace serverové a komunikační infrastruktury, implementace kooperativních inteligentních dopravních systémů (C-ITS) a rozšíření vybavení světelně řízených křižovatek včetně jednotek pro komunikaci vozidlo–infrastruktura. Zakázka dále zahrnuje vybudování systému sběru a vyhodnocování dopravních a klimatických dat prostřednictvím senzorické sítě, instalaci videodetekčního serveru a integraci externích dopravních dat. Součástí řešení je také zpřístupnění a publikace dat prostřednictvím městské datové platformy a open-data portálu. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je realizována formou požadavků na výkon nebo funkci (označováno rovněž jako metoda Design & Build). Vybraný dodavatel v rámci plnění veřejné zakázky zajistí: - dopracování nebo vypracování všech podkladů, zejména výrobních, realizačních, dílenských či projektových dokumentací, potřebných pro realizaci projektu, - inženýrskou činnost za účelem obstarání všech potřebných rozhodnutí, povolení, stanovisek a dalších aktů dotčených orgánů státní správy nebo samosprávy potřebných pro realizaci projektu, - poskytnutí dodávek všech výrobků, zařízení, technologií, aplikací, software a dalších prvků potřebných pro realizaci projektu, - poskytnutí všech služeb, prací a činností potřebných pro realizaci projektu, - provedení všech nezbytných souvisejících stavebních prací potřebných pro realizaci projektu, - veškeré další práce a činnosti potřebné pro realizaci projektu, - uvedení systému do provozu, - provoz systému (včetně servisu a údržby) po stanovenou dobu. Bližší podrobnosti stanoví technické zadání objednatele, soupis položek a požadovaný harmonogram.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr, 42961300 Fahrzeugortungssystem, 42961400 Abfertigungssystem, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 48151000 Computersteuerungssystem, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 48820000 Server, 34972000 Verkehrsfluss-Messsystem, 32412000 Kommunikationsnetz, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45000000 Bauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungRozvoj Dopravního informačního centra Olomouc
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412000 Kommunikationsnetz, 45000000 Bauarbeiten, 34972000 Verkehrsfluss-Messsystem, 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr, 42961300 Fahrzeugortungssystem, 42961400 Abfertigungssystem, 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem, 48613000 Elektronische Datenverwaltung, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenBližší podrobnosti stanoví zadávací dokumentace.