See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Gminy Prudnik wraz z jednostkami organizacyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP
Interne Kennung: SWZ nr 7182/2026/Prudnik
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: PAKIET III 1. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków OSP
Interne Kennung: Pakiet III