293043-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Kielnie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Kielnie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Kielnie’’. Zagospodarowanie dotyczy odpadów uprzednio odebranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych przywiezionych do stacji przeładunkowej oraz przyjętych z PSZOK-u. Zadaniem Wykonawcy będzie zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szemud oraz z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 2. Sektor I obejmuje teren wschodni gminy tj. miejscowość: Bojano, Koleczkowo, Dobrzewino, Karczemki, Warzno, Kielno, Rębiska wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Kielno. Powierzchnia sektora I – 4692,77 ha 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis techniczny określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/3/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ,,Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych w Sektorze I Gminy Szemud oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Kielnie’’. Zagospodarowanie dotyczy odpadów uprzednio odebranych bezpośrednio z nieruchomości zamieszkałych przywiezionych do stacji przeładunkowej oraz przyjętych z PSZOK-u. Zadaniem Wykonawcy będzie zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Szemud oraz z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 2. Sektor I obejmuje teren wschodni gminy tj. miejscowość: Bojano, Koleczkowo, Dobrzewino, Karczemki, Warzno, Kielno, Rębiska wraz z odbiorem i zagospodarowaniem odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w miejscowości Kielno. Powierzchnia sektora I – 4692,77 ha 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis techniczny określony został w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Sektor I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden