See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania i usług integracji z systemami e-Krew, GUS, Backup...
Beschreibung: Dostawa licencji oprogramowania i usług integracji z systemami e-Krew, GUS, Backup...(szczegółowy OPZ zawarto w załączniku nr 3)
Interne Kennung: DL-271-20/26- Mednow
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa licencji oprogramowania i usług integracji z systemami e-Krew, GUS, Backup...(szczegółowy OPZ zawarto w załączniku numer 3_)
Los: LOT-0002
Titel: Zakup usługi integracji systemu PACS Zamawiającego z platformą PUI oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych
Beschreibung: Zakup usługi integracji systemu PACS Zamawiającego z platformą PUI oraz podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych(szczegółowy OPZ zawarto w załączniku numer 3)
Interne Kennung: DL-271-20/26- Resqmed