See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Groen en Water Lansingerland
Beschreibung: De opdracht ‘Onderhoud Groen en Water Lansingerland’ bestaat uit de uitvoering van het onderhoud aan het groen, speelondergronden, verharding, water en oevers in de openbare ruimte van Lansingerland waarvoor de gemeente Lansingerland verantwoordelijk is voor het onderhoud. Tot de opdracht behoort eveneens het onderhoud van het water en de (natuurvriendelijke) oevers binnen de gemeente Lansingerland waarvoor het Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard op grond van de keur en legger verantwoordelijk is voor het onderhoud. Het werk bestaat uit twee vormen van onderhoud, te weten: a. onderhoud op basis van prestatie-eisen conform de kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte Lansingerland, en; b. onderhoud op basis van afroep/frequentie. -
Interne Kennung: POR510
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente is van mening dat het passend is een Europese openbare aanbesteding conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, zoals geïmplementeerd in deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 te doorlopen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bleiswijk en Berkel noord
Beschreibung: Betreft de kern Bleiswijk, het stationsgebied Bleizo en 3 buurten in Berkel noord (Sterren-, Edelsteen- en Componistenbuurt). Ter plaatse van de Bleizo ligt een toekomstige nieuwbouwlocatie. Als nog binnen de looptijd van de overeenkomst hier te beheren openbare ruimte wordt opgeleverd dan wordt dit areaal toegevoegd aan het perceel 1. Voor een gedetailleerd hoeveelhedenoverzicht zie de als bijlage 3 bij deze aanbestedingsleidraad gevoegde bijlage V – Hoeveelheden overzicht van de bestekken 2025-03, 2025-04 en 2025-05.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende diensten hebben de mogelijkheid de (raam)overeenkomst twee keer onder dezelfde voorwaarden éénzijdig te verlengen eenmaal met een periode van 36 maanden en daarna eenmaal met een periode van 24 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bergschenhoek
Beschreibung: Betreft de kern Bergschenhoek en de nieuwbouwlocatie Wilderszijde. Hier worden in komende jaren nog veel nieuwe woningen met openbare ruimte gerealiseerd. Waarbij het nieuw te onderhouden areaal per opleverfase telkens wordt toegevoegd aan de overeenkomst. Voor een gedetailleerd hoeveelhedenoverzicht zie de als bijlage 3 bij deze aanbestedingsleidraad gevoegde bijlage V – Hoeveelheden overzicht van de bestekken 2025-03, 2025-04 en 2025-05.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Berkel en Rodenrijs midden + zuid
Beschreibung: Perceel 3 betreft de kern Berkel en Rodenrijs m.u.v. de drie buurten in noord. In dit perceel bevinden zich twee nieuwbouwlocaties Westpolder en Merenbuurt. Per opleverfase van de openbare ruimte zal het nieuw te onderhouden areaal worden toegevoegd aan de overeenkomst. Voor een gedetailleerd hoeveelhedenoverzicht zie de als bijlage 3 bij deze aanbestedingsleidraad gevoegde bijlage V – Hoeveelheden overzicht van de bestekken 2025-03, 2025-04 en 2025-05.
Interne Kennung: 3