2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fakultní Thomayerova nemocnice – Nákup licencí k produktům Microsoft a zajištění souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování licencí k produktům Microsoft prostřednictvím velkoobjemových multilicenčních smluv Microsoft Enterprise Agreement (EA), Microsoft Enterprise Agreement Subscription (EAS), Microsoft License Software Assurance (SA), a poskytování doplňkových služeb souvisejících s uplatněním produktů Microsoft - blíže viz ZD.
Interne Kennung: FTN-43/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FTN-Ř-43/2025