See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa drzew i krzewów ozdobnych oraz usługa polegająca na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Wiosna 2026”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę drzew i krzewów ozdobnych oraz usługę polegającą na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Wiosna 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia z podziałem na osiemnaście odrębnych Zadań: Zadanie I - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód, Psie Pole Zachód; Zadanie II - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód, Fabryczna Południe, Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki II, Krzyki III, Lasy; Zadanie III - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa i przyuliczna: Stare Miasto II, Zieleń parkowa: Fabryczna I, Psie Pole I, Śródmieście I; Zadanie IV - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV, Śródmieście III, Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zadanie V - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II, Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ; Zadanie VI - Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Psie Pole II, Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód; Zadanie VII - Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Śródmieście I, Śródmieście II, Psie Pole I, Psie Pole II, Zieleń parkowa i przyuliczna: Stare Miasto I, Stare Miasto II, Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ; Zadanie VIII - Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Krzyki I, Krzyki III, Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód; Zadanie IX - Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Fabryczna Południe, Psie Pole Zachód; Zadanie X - Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Krzyki II, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód; Zadanie XI - Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Śródmieście III, Zieleń przyuliczna: Śródmieście; Zadanie XII - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Fabryczna I, Lasy; Zadanie XIII - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa - Psie Pole II; Zadanie XIV - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – Osiedla Borek i Grabiszyn-Grabiszynek; Zadanie XV - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin, pnączy i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – FRODO – Rada Osiedla Powstańców Śląskich; Zadanie XVI - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonki ul. Skłodowskiej Curie, ul.Drobnera/Bema, ul. Kurkowa, ul. Moniuszki, ul. Mosbacha, ul. Księcia Witolda, ul. Jagiełły; Zadanie XVII - Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonki ul. Zakładowa, Rychtalska, pl. Staszica; Zadanie XVIII - Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Psie Pole Wschód – kieszonka Park Jedności/Królewska (etap II), Psie Pole Zachód – kieszonka pętla Zawalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Vorherige Bekanntmachung: 114441-2026
Interne Kennung: ZP/PN/220/15/2026/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód, Psie Pole Zachód. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód, Fabryczna Południe Zieleń parkowa: Krzyki I, Krzyki II, Krzyki III Lasy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa i przyuliczna: Stare Miasto II, Zieleń parkowa: Fabryczna I, Psie Pole I, Śródmieście I Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie IV: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Fabryczna IV, Śródmieście III Zieleń przyuliczna: Śródmieście Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie V: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Stare Miasto I, Śródmieście II Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie VI: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (drzewa) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Psie Pole II Zieleń przyuliczna: Psie Pole Wschód Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie VII: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Śródmieście I, Śródmieście II, Psie Pole I, Psie Pole II Zieleń parkowa i przyuliczna: Stare Miasto I, Stare Miasto II Zieleń przyuliczna: Fabryczna Północ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie VII
Haupteinstufung (cpv): 03451300 Sträucher
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie VIII: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Fabryczna II, Fabryczna III, Krzyki I, Krzyki III Zieleń przyuliczna: Krzyki Wschód Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie IX: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Fabryczna Południe, Psie Pole Zachód Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie X: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Krzyki II Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie XI: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego (krzewy i pnącza) do nasadzeń na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Śródmieście III Zieleń przyuliczna: Śródmieście Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie XI