See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania i subskrypcji
Beschreibung: Część 1. Dostawa oprogramowania biurowego zamówienie podstawowe Subskrypcja na oprogramowanie biurowe typ I – 350 szt. prawo opcji Subskrypcja na oprogramowanie biurowe typ II – 10 szt. Część 2. Dostawa oprogramowania do backupu Subskrypcja na oprogramowanie do backupu – 10 szt. Część 3. Dostawa oprogramowania serwerowego 1. Subskrypcja na system operacyjny – 48 szt. 2. Subskrypcja na licencje dostępowe – 150 szt. 3. Licencja i subskrypcja na licencje dostępowe – 150 szt. Część 4. Dostawa oprogramowania graficznego 1. Subskrypcja na oprogramowanie graficzne typ I – 1 szt. 2. Subskrypcja na oprogramowanie graficzne typ II – 1 szt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48620000 Betriebssysteme, 48322000 Grafiksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania biurowego
Beschreibung: Zamówienie podstawowe Subskrypcja na oprogramowanie biurowe typ I – 350 szt. Prawo opcji Subskrypcja na oprogramowanie biurowe typ II – 10 szt. Subskrypcja na oprogramowanie Microsoft 365 A5 dla nauczycieli lub wykładowców lub równoważne. Parametry równoważności podane w punkcie 4 opisu przedmiotu zamówienia dla części 1. W przypadku zaoferowania oprogramowania równoważnego Wykonawca musi spełnić wymagania zawarte w punkcie 5 opisu przedmiotu zamówienia dla części 1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Subskrypcja na oprogramowanie biurowe typ II – 10 szt. Termin realizacji zamówienia – prawo opcji – maksymalnie 21 dni od złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający zastrzega sobie prawo do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji do 4 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania do backupu
Beschreibung: Subskrypcja na oprogramowanie do backupu – 10 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa oprogramowania serwerowego
Beschreibung: 1. Subskrypcja na system operacyjny – 48 szt. 2. Subskrypcja na licencje dostępowe – 150 szt. 3. Licencja i subskrypcja na licencje dostępowe – 150 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa oprogramowania graficznego
Beschreibung: 1. Subskrypcja na oprogramowanie graficzne typ I – 1 szt. 2. Subskrypcja na oprogramowanie graficzne typ II – 1 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket