See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych na potrzeby Głogowskiego Szpitala Powiatowego sp. z o.o. powtórka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 13 części, zwane dalej Pakietami. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na wybrane pozycje w ramach pakietów 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej). 4. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów w różnych opakowaniach jednostkowych pod warunkiem, że ostateczna ilość będzie tożsama z podaną przez zamawiającego w Formularzu specyfikacji ilościowo - asortymentowej, Jeżeli ogólna ilość sztuk nie jest podzielna przez wielkość opakowania Zamawiający dopuszcza wycenę produktów uwzględniając przeliczenia ilości z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, po przeliczeniu zgodnie z zasadami matematycznymi. 5. Dopuszczamy zamianę tabletek na kaps. I odwrotnie z zachowaniem drogi podania i miejsca działania. 6. Główny przedmiot zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 33.60.00.00 produkty farmaceutyczne 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 8. Zamawiający nie przewiduje: 9.1. zamówień uzupełniających, 9.2. umowy ramowej, 9.3. wykorzystania aukcji elektronicznej, 9.4. ustanowienia dynamicznego systemu zakupów. 9.5. udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia 10. Zamawiający przewiduje korzystanie z prawa opcji w przypadku zamówień uzupełniających Szczegółowy zakres i warunki wykonania zamówienia określa: - Projekt umowy – załącznik nr 3 do SWZ,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 13 części, zwane dalej Pakietami. Oferta może obejmować całość zamówienia lub wybrane pakiety. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na wybrane pozycje w ramach pakietów. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ, tj. Formularzu cenowym (specyfikacji ilościowo-asortymentowej).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13