See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 39 - Lesní správa Janovice - Manipulace ES Vrbno 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 55 v kategorii 39 - Lesní správa Janovice - Manipulace ES Vrbno 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4227
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n. Oslavou - revír Kralice 1.Q.2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 70 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno - LS Náměšť n. Oslavou - revír Kralice 1.Q.2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4221
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Malá Morávka I. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - výroba dříví Malá Morávka I. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4219
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 11 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 11 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Interne Kennung: 099/2019/142/4217
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 69 - Práce a těžba motorovou pilou na LZ Kladská, Polesí Kostelní Bříza
Interne Kennung: 099/2019/142/4216
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Praděd IX. - kombinace technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 65 - Lesní správa Janovice - Výroba dříví Praděd IX. - kombinace technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4225
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Staré Hamry NT X - výroba dříví kombinací technologií
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 148 v kategorii 59 – LS Frýdek – Místek, revír Staré Hamry NT X - výroba dříví kombinací technologií
Interne Kennung: 099/2019/142/4209
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 39 - Lesní správa Janovice - Manipulace ES Rýmařov 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 56 v kategorii 39 - Lesní správa Janovice - Manipulace ES Rýmařov 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4228
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 33 – LS Frýdek - Místek, manipulace dříví, manipulace XXI - Smilovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 24 v kategorii 33 – LS Frýdek - Místek, manipulace dříví, manipulace XXI - Smilovice
Interne Kennung: 099/2019/142/4208
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 100 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2026
Interne Kennung: 099/2019/142/4230