2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja nasadzeń w ramach projektów Budżetu Obywatelskiego na 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja nasadzeń w ramach projektów budżetu obywatelskiego na 2026 rok Zamawiający dokonał podziału przedmiotowego zamówienia na części, w następujący sposób: - Część 1 - Nowe drzewa i krzewy dla Pragi, - Część 2 - Kwiaty dla Pragi - nowe rabaty cebulowo-bylinowe, - Część 3 - Ukwiecamy naszą okolicę – nowe rabaty cebulowo – bylinowe dla Pragi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji każdej z części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 5a,5b,5c. - Projektowane postanowienia umowy – Załączniki nr 6a,6b,6c.
Interne Kennung: ZPTP-ZP.271.2.3.2026 (PN)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nowe drzewa i krzewy dla Pragi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z posadzeniem drzew i krzewów oraz utrzymaniu i pielęgnacji posadzonych roślin na terenie dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy w ramach realizacji zadania pn. „Nowe drzewa i krzewy dla Pragi”. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1– Załącznik nr 5a, 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 1 – Załącznik nr 6a.
Interne Kennung: Część I - Nowe drzewa i krzewy dla Pragi
Los: LOT-0002
Titel: Kwiaty dla Pragi - nowe rabaty cebulowo-bylinowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z nasadzeniami na obszarach znajdujących się na terenie dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy w ramach zadania na rok 2026 pn.: „Kwiaty dla Pragi - nowe rabaty cebulowo-bylinowe”. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2– Załącznik nr 5b, 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 2 – Załącznik nr 6b.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Ukwiecamy naszą okolicę-nowe rabaty cebulowo-bylinowe dla Pragi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z założeniem cebulowo-bylinowych rabat na obszarach znajdujących się na terenie dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy w ramach zadania na rok 2026 pn.: „Ukwiecamy naszą okolicę – nowe rabaty cebulowo-bylinowe dla Pragi”. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 3– Załącznik nr 5c 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 3 – Załącznik nr 6c
Interne Kennung: Część III