2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dodatkowego wyposażenia oddziału geriatrycznego SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowego wyposażenia oddziału geriatrycznego w ramach przedsięwzięcia pn. Optymalizacja świadczeń SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim poprzez utworzenie oddziału geriatrycznego i powiązaną modyfikację innych świadczeń szpitalnych w zakresie i w ilościach szczegółowo opisanych i wskazanych w formularzach cenowych dla każdej z części, stanowiących załączniki nr 2a, 2b i 2c do SWZ.
Interne Kennung: 17/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33193120 Rollstühle, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle, 33182100 Defibrillator, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33194110 Infusionspumpen, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39518000 Krankenhauswäsche, 39512000 Bettwäsche, 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 37440000 Fitnessgeräte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 37441900 Crosstrainer, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego wyposażenia oddziału geriatrycznego: - krzesło kąpielowe – 6 szt.; - szafa na leki – 6 szt.; - balkonik – 12 szt.; - chodzik – 12 szt.; - krzesełko przyłóżkowe – 40 szt.; - lodówka na leki – 4 szt.; - krzesło transportowe – 4 szt.; - wózek opatrunkowy – 3 szt.; - defibrylator AED – 1 szt.; - wózek zabiegowy – 3 szt.; - nebulizator – 3 szt.; - stolik na salę chorych – 16 szt.; - kardiomonitor – 10 szt.; - pompa infuzyjna – 15 szt.; - poszewka barierowa – 40 szt.; - poszwa barierowa – 40 szt.; - komplet pościeli, poduszka, koc – 70 zestawów; - fotel transportowy pacjenta – 2 szt.; - wózek inwalidzki – 6 szt.; - parawan medyczny trzyczęściowy – 6 szt. Szczegółowy opis parametrów zawarto w formularzu cenowym dla pakietu 1, stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie do 2 tygodni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30.06.2026 r. Powyższy termin wynika z warunków dofinansowania zamówienia.
Interne Kennung: 17/2026/PN-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33141700 Orthopädische Ausstattung, 33193120 Rollstühle, 33193100 Behindertenfahrzeuge und Rollstühle, 33182100 Defibrillator, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33194110 Infusionspumpen, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39518000 Krankenhauswäsche, 39512000 Bettwäsche
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego wyposażenia oddziału geriatrycznego: - urządzenie do sterowania wzrokiem – obsługa wzrokowa (bez użycia klawiatury) – 6 szt.; - aplikacja komunikator kompatybilna z urządzeniem do sterowania wzrokiem – komunikacja AAC, konwertor tekstu i symboli na mowę, zawierająca narzędzia wspierające dostęp do komputera, poczty e-mail, SMS czy telefonu – 2 szt.; - zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji wzrokowej, a także wspierających prawidłowe funkcjonowanie analizatora wzrokowego - terapeutyczne oprogramowanie interaktywne – 2 szt.; - zestaw ekranów interaktywnych z ćwiczeniami dla odbiorcy z diagnozą alalii, afazją lub niedokształceniem mowy o typie afazji - oprogramowanie interaktywne – 2 szt.; - zestaw interaktywnych ćwiczeń wspomagających usprawnianie i rozwój percepcji słuchowej, a także wspierających prawidłowe funkcjonowanie analizatora słuchowego (percepcji słuchowej, w tym wyższych funkcji słuchowych) - terapeutyczne oprogramowanie interaktywne – 2 szt.; - zestaw specjalistycznych materiałów interaktywnych - ćwiczeń na doskonalenie funkcji poznawczych i koordynacyjnych oraz spostrzegawczości - terapeutyczne oprogramowanie interaktywne – 2 szt.; - zestaw specjalistycznych materiałów interaktywnych wzbogacający ćwiczenia wymowy - terapeutyczne oprogramowanie interaktywne – 2 szt. Szczegółowy opis parametrów zawarto w formularzu cenowym dla pakietu 2, stanowiącym załącznik nr 2b do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie do 2 tygodni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30.06.2026 r. Powyższy termin wynika z warunków dofinansowania zamówienia.
Interne Kennung: 17/2026/PN-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33100000 Medizinische Geräte, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego wyposażenia oddziału geriatrycznego: - przenośny elektrostymulator wraz z kompletem akcesoriów – 4 zestawy; - zestaw 8 żelowych wkładów chłodzących – 3 szt.; - półwałek rehabilitacyjny – 6 szt.; - piłka do rehabilitacji – 6 szt.; - sensoryczne piłeczki do akupresury – 3 zestawy; - sensoryczna ścieżka - kamienie do równowagi typ 1 – 6 zestawów; - kamienie sensoryczne typ 2 – 4 zestawy ; - stacjonarny rower do ćwiczeń – 4 szt.; - stepper (stopień do ćwiczeń) – 12 szt.; - piłka gimnastyczna dmuchana typ 1 – 8 szt.; - piłka gimnastyczna dmuchana typ 2 – 8 szt.; - piłka gimnastyczna dmuchana typ 3 – 4 szt.; - poduszka sensomotoryczna – 8 szt.; - materac gimnastyczny składany – 12 szt.; - półpiłka do balansowania równoważna z linkami – 12 szt.; - mata równoważna – 12 szt. Szczegółowy opis parametrów zawarto w formularzu cenowym dla pakietu 3, stanowiącym załącznik nr 2c do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie do 2 tygodni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do 30.06.2026 r. Powyższy termin wynika z warunków dofinansowania zamówienia.
Interne Kennung: 17/2026/PN-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 37440000 Fitnessgeräte, 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 37441900 Crosstrainer