See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza BZP.271.68.2025
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania porządku i czystości na drogach, ścieżkach rowerowych, chodnikach, placach, zejściach i przystankach komunikacyjnych leżących na terenie miasta Nowego Sącza. II. Zamawiający dzieli zamówienie na 2 części, zwane dalej „Zadaniami” tj.: 1. Zadanie I – Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (Śródmieście). 2. Zadanie II – Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (obszar z wyłączeniem Śródmieścia).
Interne Kennung: BZP.271.68.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza - Zadanie I
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (Śródmieście). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz terytorialny i rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1.1oraz Załączniku nr 2 do specyfikacji.
Interne Kennung: BZP.271.68.2025 - Zadanie I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia (dotyczy Zadania I i Zadania II). Udzielenie zamówienia, o którym mowa w niniejszym pkt nastąpi w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Wartość udzielanego zamówienia nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego i wykonywane będzie po cenach jednostkowych netto określonych w umowie podstawowej, z zastrzeżeniem zapisów §3 ust. 3 projektowanych postanowień umowy umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2.Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza- Zadanie II
Beschreibung: 1. Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (obszar z wyłączeniem Śródmieścia). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz terytorialny i rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1.2 oraz Załączniku nr 2 do specyfikacji.
Interne Kennung: BZP.271.68.2025 - Zadanie II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia (dotyczy Zadania I i Zadania II). Udzielenie zamówienia, o którym mowa w niniejszym pkt nastąpi w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Wartość udzielanego zamówienia nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego i wykonywane będzie po cenach jednostkowych netto określonych w umowie podstawowej, z zastrzeżeniem zapisów §3 ust. 3 projektowanych postanowień umowy.