See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie i organizacja Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 1 - PSZOK północny – z opcją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu i organizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 1 - PSZOK północny, na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy. 2.Zamawiający, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje skorzystanie z Opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp. 3.Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1)projektowane postanowienia umowy (dalej „PPU”), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 2)opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 4.Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w PPU i OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 147264-2025
Interne Kennung: RZPiFZ.271.5.2025.MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu i organizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 1 - PSZOK północny, na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy. 2.Zamawiający, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje skorzystanie z Opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp. 3.Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1)projektowane postanowienia umowy (dalej „PPU”), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 2)opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. 4.Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w PPU i OPZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje skorzystanie z Opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp (dalej jako: „Opcja”). Przedmiot zamówienia opcjonalnego: 1)przedmiotem zamówienia w zakresie Opcji będzie zwiększenie przedmiotu zamówienia podstawowego z tytułu wykonania zadania dot. zagospodarowania odpadów i polega na zwiększeniu ilości przyjmowanych odpadów opisanych odpowiednio kodami, jednak nie więcej niż o 25% wartości zamówienia podstawowego; Opcja zostanie uruchomiona w przypadku, gdy w okresie wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego, zostanie wykorzystana całkowita wartość brutto przewidziana za realizację zamówienia podstawowego, 2)Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia; Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego; Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji, 3)termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia, 4)Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie lub Wieloletniej Prognozie Finansowej Zamawiającego, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji.