See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De vernieuwing van de zeer krachtige opslag voor servers en de benodigde diensten
Beschreibung: Deze opdracht betreft de vernieuwing van de zeer krachtige opslag voor servers en de nodige diensten door een NetApp-systeem of een gelijkwaardig systeem. De opdracht omvat de aanschaf van een nieuw zeer krachtig opslagsysteem, de uitbreiding van diensten voor bestaande hoogwaardige opslagsystemen, en de uitbreiding van een bestaand zeer krachtig opslagsysteem door de aanschaf van een nieuw harde-schijfrack en de nodige diensten.
Interne Kennung: SD 25-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SD 25-23 - 1
Interne Kennung: 1