293386-2026 - Wettbewerb
Polen – Wärmeaustauscher – Dostawa trzech wymienników ciepła do Ciepłowni Geptermalnej o mocy ok. 7,8 MW każdy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa trzech wymienników ciepła do Ciepłowni Geptermalnej o mocy ok. 7,8 MW każdy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dobór i dostawa trzech nowych płytowych wymienników ciepła o mocy ok. 7,8 MW każdy wraz z transportem oraz załadunkiem i rozładunkiem do Ciepłowni Geotermalnej w Szaflarach, Bańska Niżna, ul. Cieplice 1
Interne Kennung75/2026 - ZP/I/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511100 Wärmeaustauscher
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa trzech wymienników ciepła do Ciepłowni Geotermalnej o mocy ok. 7,8 MW każdy