2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Schuldhulpverleningsapplicatie
Beschreibung: Het betreft een schuldhulpverleningsapplicatie voor de gemeente Hilversum met koppeling aan onze sociaaldomeinsoftware, zaaksysteem en met het schuldenknooppunt. Daarnaast omvat de software budget- en inkomensbeheer. Zie geraamde waarde. De opdracht wordt initieel voor vijf jaar gegund. Hierna is er vier keer een mogelijkheid om met twee jaar te verlengen. De waarde van de opdracht omvat de totale, maximale periode. Bij elke verlenging wordt de mededinging opnieuw meegewogen.
Interne Kennung: 1768674
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een schuldhulpverleningsapplicatie voor de gemeente Hilversum met koppeling aan onze sociaaldomeinsoftware, zaaksysteem en met het schuldenknooppunt. Daarnaast omvat de software budget- en inkomensbeheer. Zie geraamde waarde.
Interne Kennung: 1