2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona obiektów RD Szamotuły przy ul. Obornickiej 63
Beschreibung: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest: Całodobowy dozór mienia na obiektach zlokalizowanych w Szamotułach, ul. Obornickiej 63, dz. nr 2086 i 2087 o łącznej powierzchni 20473,07m2 w skład których wchodzą między innymi: • Magazyny z budynkiem socjalnym • Place składowe magazynowe • Budynek biurowy (po RDR) • Budynek GPZ Szamotuły wraz z terenem GPZ • Budynek PE Szamotuły wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi • Wiaty brygad eksploatacyjnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi rozdział II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 56176-2025
Interne Kennung: RPUZ/P/1087/2024/EC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Całodobowy dozór mienia na obiektach zlokalizowanych w Szamotułach, ul. Obornickiej 63 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w rozdziale II SWZ.