See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Beschreibung: Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych dla potrzeb Radomskiego Szpitala Specjalistycznego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 30237430 Lichtgriffel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Serweta okulistyczna
Beschreibung: Serweta okulistyczna
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zestaw do cesarskiego cięcia
Beschreibung: Zestaw do cesarskiego cięcia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Zestaw do cystoskopii
Beschreibung: Zestaw do cystoskopii
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zestaw uniwersalny z fartuchami
Beschreibung: Zestaw uniwersalny z fartuchami
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Zestaw uniwersalny wzmocniony z fartuchami
Beschreibung: Zestaw uniwersalny wzmocniony z fartuchami
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Zestaw do wkłucia lędźwiowego sterylny
Beschreibung: Zestaw do wkłucia lędźwiowego sterylny
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Kieszeń na narzędzia chirurgiczna 2- komorowa
Beschreibung: Kieszeń na narzędzia chirurgiczna 2- komorowa
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Kieszeń laparoskopowa sterylna 3-komorowa
Beschreibung: Kieszeń laparoskopowa sterylna 3-komorowa
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Osłona na kończynę dolną- ginekologiczna, sterylna
Beschreibung: Osłona na kończynę dolną- ginekologiczna, sterylna
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Serweta chirurgiczna sterylna nieprzylepna
Beschreibung: Serweta chirurgiczna sterylna nieprzylepna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Fartuch chirurgiczny smms
Beschreibung: Fartuch chirurgiczny smms
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Podkład chłonny
Beschreibung: Podkład chłonny
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Fartuch fliselinowy jednorazowy niesterylny
Beschreibung: Fartuch fliselinowy jednorazowy niesterylny
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Czyścik ścierny
Beschreibung: Czyścik ścierny
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Zestaw podstawowy mini
Beschreibung: Zestaw podstawowy mini
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Serweta chirurgiczna sterylna nieprzylepna
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Sterylne serwety chirurgiczne
Beschreibung: Sterylne serwety chirurgiczne
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - Zestaw T.U.R.
Beschreibung: Zestaw T.U.R.
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - Zestaw do chirurgii stawu biodrowego
Beschreibung: Zestaw do chirurgii stawu biodrowego
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - Zestaw do zabiegów na kończynie ( proteza kolana)
Beschreibung: Zestaw do zabiegów na kończynie ( proteza kolana)
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - Zestaw do zabiegów ortopedycznych
Beschreibung: Zestaw do zabiegów ortopedycznych
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - Serweta na stolik instrumentariuszki
Beschreibung: Serweta na stolik instrumentariuszki
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - Osłona ortopedyczna na kończynę
Beschreibung: Osłona ortopedyczna na kończynę
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - Czepki operacyjne chirurgiczne z napotnikiem
Beschreibung: Czepki operacyjne chirurgiczne z napotnikiem
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - Prześcieradła niesterylne
Beschreibung: Prześcieradła niesterylne
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - Fartuch foliowy
Beschreibung: Fartuch foliowy
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - Osłona na kamerę
Beschreibung: Osłona na kamerę
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - Sterylny marker
Beschreibung: Sterylny marker
Haupteinstufung (cpv): 30237430 Lichtgriffel
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - Przenośna mata
Beschreibung: Przenośna mata
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 -Podkład operacyjny
Beschreibung: Podkład operacyjny
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 -Osłona na aparaturę medyczną
Beschreibung: Osłona na aparaturę medyczną
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 -Jednorazowe ubranie operacyjne
Beschreibung: Jednorazowe ubranie operacyjne
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 -Majtki jednorazowe
Beschreibung: Majtki jednorazowe
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 -Zestaw do cewnikowania
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 35 - Zestaw do zmiany opatrunków
Beschreibung: Zestaw do zmiany opatrunków
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 36 - Zestaw do pobrań ze stazą
Beschreibung: Zestaw do pobrań ze stazą
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 37 - Zestaw do wkłucia podobojczykowego
Beschreibung: Zestaw do wkłucia podobojczykowego
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 38 - Podkład podfoliowany w rolce
Beschreibung: Podkład podfoliowany w rolce
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 39 - Zestaw serwet do porodu
Beschreibung: Zestaw serwet do porodu
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 40 - Jednorazowy komplet pościeli medycznej
Beschreibung: Jednorazowy komplet pościeli medycznej
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 41 - Koszula dla pacjenta- jednorazowa
Beschreibung: Koszula dla pacjenta- jednorazowa
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 42 - Folia NRC
Beschreibung: Folia NRC
Los: LOT-0044
Titel: Część nr 43 - Chusta trójkątna
Beschreibung: Chusta trójkątna
Los: LOT-0045
Titel: Część nr 44 - Koc ogrzewający jednorazowego użytku
Beschreibung: Koc ogrzewający jednorazowego użytku
Los: LOT-0046
Titel: Część nr 45 - Koszula dla pacjentek gin poł
Beschreibung: Koszula dla pacjentek gin poł
Los: LOT-0047
Titel: Część nr 46 - Spódnica dla pacjentek ginekologicznych
Beschreibung: Spódnica dla pacjentek ginekologicznych
Los: LOT-0048
Titel: Część nr 47 - Czepki operacyjne chirurgiczne wiązane na troki
Beschreibung: Czepki operacyjne chirurgiczne wiązane na troki
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 48 - Czepki operacyjne na gumkę
Beschreibung: Czepki operacyjne na gumkę
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 49 - Ochraniacze na buty
Beschreibung: Ochraniacze na buty
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 50 - Uchwyt typu rzep
Beschreibung: Uchwyt typu rzep
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 51-Serweta operacyjna jałowa z centralnym otworem
Beschreibung: Serweta operacyjna jałowa z centralnym otworem
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 52-Obłożenia do zabiegów implantacji cewnika permanentnego do dializy
Beschreibung: Obłożenia do zabiegów implantacji cewnika permanentnego do dializy
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 53-Zestaw jednorazowy, jałowy do zabiegów ablacji
Beschreibung: Zestaw jednorazowy, jałowy do zabiegów ablacji
Los: LOT-0055
Titel: Część nr 54-Zestaw jednorazowy, jałowy do zabiegów wszczepiania stymulatorów
Beschreibung: Zestaw jednorazowy, jałowy do zabiegów wszczepiania stymulatorów
Los: LOT-0056
Titel: Część nr 55-Maski chirurgiczne wiązane sznurkiem
Beschreibung: Maski chirurgiczne wiązane sznurkiem
Los: LOT-0057
Titel: Część nr 56-Obłożenia do iniekcji doszklistowych
Beschreibung: Obłożenia do iniekcji doszklistowych