2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w ramach projektu: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-033
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie sprzętu informatycznego, oprogramowania oraz systemów teleinformatycznych w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), który określa szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu umowy. Zamówienie nie jest podzielone na części. 2.Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia.” 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera niniejsza SWZ wraz z załącznikami, a w szczególności: 1)załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo cenowy; 2) załącznik nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiot zamówienia (OPZ); 3)załącznik nr 4 do SWZ- Projektowane postanowienia umowy (PPU). 4.Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Postępowanie składa się z jednego zadania/ części/ pakietu. Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp, podział zamówienia na części stanowi uprawnienie Zamawiającego, nie zaś obowiązek. Poza tym podział tego zamówienia jest niecelowy oraz spowodowałby znaczne utrudnienia przy realizacji zamówienia. Sztuczny podział zamówienia byłby nieracjonalny i mógłby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na fakt, iż obejmuje ono jednolitą dostawę, której nie da się rozdzielić na części bez poniesienia dodatkowych kosztów i z zachowaniem wymogów czasowych w zakresie bieżącej realizacji dostawy. Zamawiający uwzględnił ryzyka związane z ewentualnym podziałem zamówienia, w tym możliwość rozproszenia odpowiedzialności za poprawność działania całości środowiska informatycznego, trudności w jednoznacznym przypisaniu odpowiedzialności poszczególnym wykonawcom oraz zwiększone ryzyko opóźnień na etapie dostaw, konfiguracji i uruchomienia systemów. Realizacja zamówienia bez podziału na części umożliwia w ocenie Zamawiającego bardziej przejrzyste zarządzanie procesem realizacji oraz jednoznaczne określenie odpowiedzialności za rezultat końcowy. Pozostawienie zamówienia w całości do zrealizowania przez jednego Wykonawcę jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem pod względem zarówno ekonomicznym jak i organizacyjnym.
Vorherige Bekanntmachung: 232424-2026
Interne Kennung: DZ/6/2026 KPO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Adres strony prowadzonego postępowania oraz strony, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://szpitaldziekanow.pl. Link, pod którym w strefie publicznej opublikowano postępowanie: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/265166/notice/public/details 2.Oferta wraz ze stanowiącymi jej integralną część załącznikami (tj. z Załącznikiem nr 2 do SWZ tj. Formularzem asortymentowo-cenowym, Załącznikiem nr 2.1 do SWZ tj. Opisem przedmiotu zamówienia wraz z zestawieniem parametrów wymaganych ) - musi być sporządzona i złożona zgodnie z zasadami wynikającymi z ustawy Pzp i określonymi w niniejszej SWZ. 3.Oferta, na którą składają się dokumenty wskazane w ust. 2 powyżej, musi być sporządzona w języku polskim, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym), zgodnie z art. 63 ust. 1 ustawy Pzp, przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy. 4.Dopuszcza się używanie w oświadczeniach, ofertach oraz innych dokumentach określeń obcojęzycznych w zakresie określonym w art. 11 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim. 5.Zamawiający wymaga złożenia oferty wraz z załącznikami w postaci elektronicznej, w formantach określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne. Adres strony prowadzonego postępowania oraz strony, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://szpitaldziekanow.pl. Link, pod którym w strefie publicznej opublikowano postępowanie: https://szpitaldziekanow.ezamawiajacy.pl/pn/SPZOZDL/demand/265166/notice/public/details
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, instalacja i konfiguracja infrastruktury sprzętowo-sieciowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym.