See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa G - kursy wewnątrz-węzłowe, 2 części, RL Zachód rejon Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie realizacji kursów zwózkowo – rozwózkowych w obszarze działania RL Zachód – usługa G
Vorherige Bekanntmachung: 114322-2025
Interne Kennung: CZ.26.892.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa G - kursy wewnątrz-węzłowe, RL Zachód rejon Wrocław - zadanie nr 1
Beschreibung: nr kursu - 17x200
Interne Kennung: CZ.26.892.2024 - zadanie nr 1
Menge: 51 901 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 umowy, o nie więcej niż 8 340 km w zad 1 , co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 51 901km w zad 1, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w § 2 ust. 3 umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 umowy o nie więcej niż 7 530 km w zad 1 , co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 36 031 km w zad 1, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa G - kursy wewnątrz-węzłowe, RL Zachód rejon Wrocław - zadanie nr 2
Beschreibung: nr kursu - 17x832
Interne Kennung: CZ.26.892.2024 - zadanie nr 2
Menge: 78 061 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na: 1) jednostronnym zwiększeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 umowy, o nie więcej niż 10 040 km w zad 2 co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 78 061 km w zad 2 w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa w § 2 ust. 3 umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji; 2) jednostronnym zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w § 2 ust. 3 umowy o nie więcej niż 10 203 km w zad 2 co łącznie daje długość Kursów do wykonania przez Wykonawcę 57 818 km w zad 2, w tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając na adres poczty elektronicznej wskazany w § 19 ust. 6 oświadczenie ze wskazaniem zakresu prawa opcji.