293527-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – CL007134 Česká Lípa, Škroupovo nám., Prokopa Holého – rekonstrukce kanalizace a vodovodu, Rekonstrukce Škroupova náměstí – dešťová kanalizace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CL007134 Česká Lípa, Škroupovo nám., Prokopa Holého – rekonstrukce kanalizace a vodovodu, Rekonstrukce Škroupova náměstí – dešťová kanalizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci kanalizace a vodovodu v České Lípě v ulici Prokopa Holého a Škroupova náměstí a dále rekonstrukce dešťové kanalizace na Škroupově náměstí. Předmět plnění veřejné zakázky se tak skládá ze dvou, ač samostatných, tak spolu velice úzce souvisejících stavebních akcí.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1