See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa rezerwacji i zakupu biletów lotniczych wraz z ubezpieczeniem dla uczestników projektu „Enhancement of Immigration Liaison Officers’ activities in Central Asia’’
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa podróży na terenie Europy i świata dla uczestników projektu „Enhancement of Immigration Liaison Officers’ activities in Central Asia’’ w tym świadczenie usług rezerwacji i zakupu biletów na przewozy lotnicze wraz z ubezpieczeniem. Zamawiający przewiduje, że w trakcie realizacji umowy, jeżeli chodzi o zamówienie podstawowe, to zamówi 190 biletów lotniczych. Powyższa wartość ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie w trakcie trwania umowy w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
Interne Kennung: COPE/56/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa podróży na terenie Europy i świata dla uczestników projektu „Enhancement of Immigration Liaison Officers’ activities in Central Asia’’ w tym świadczenie usług rezerwacji i zakupu biletów na przewozy lotnicze wraz z ubezpieczeniem. Zamawiający przewiduje, że w trakcie realizacji umowy, jeżeli chodzi o zamówienie podstawowe, to zamówi 190 biletów lotniczych. Powyższa wartość ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie w trakcie trwania umowy w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień wskazanych w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy o wartości 300.000,00 zł brutto w zakresie powtórzenia podobnych usług objętych zamówieniem podstawowym tj. usług rezerwacji i zakupu biletów na przewozy lotnicze wraz z ubezpieczeniem.