See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sieć kanalizacyjna roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie, rozbudowie, remoncie sieci kanalizacyjnej oraz budynków i budowli technologicznych z nią powiązanych
Beschreibung: Sieć kanalizacyjna roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie, rozbudowie, remoncie sieci kanalizacyjnej oraz budynków i budowli technologicznych z nią powiązanych
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie nowego ogrodzenia na Pompowni ścieków Karłowice przy ul. Kasprowicza 33 we Wrocławiu..
Beschreibung: Wykonanie nowego ogrodzenia na Pompowni ścieków Karłowice przy ul. Kasprowicza 33 we Wrocławiu.
Interne Kennung: 021/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Remont płyty stropowej studni zbiorczej pompowni "Port Północny"
Beschreibung: Remont płyty stropowej studni zbiorczej pompowni "Port Północny"
Interne Kennung: 023/B/2026
Los: LOT-0003
Titel: Budowa szlabanu przed drogą wewnętrzną do Zlewni i Pompowni Ścieków Dobra ul. Przedwiośnie
Beschreibung: Budowa szlabanu przed drogą wewnętrzną do Zlewni i Pompowni Ścieków Dobra ul. Przedwiośnie
Interne Kennung: 029/B/2026
Los: LOT-0004
Titel: Remont rozdzielni SN/NN pompowni Port Północ
Beschreibung: Remont rozdzielni SN/NN pompowni Port Północ
Interne Kennung: 038/B/2026
Los: LOT-0005
Titel: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w łączniku ulic Złotej Lilli i Czerwonej Rózy na Kłokoczycach
Beschreibung: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w łączniku ulic Złotej Lilli i Czerwonej Rózy na Kłokoczycach
Interne Kennung: 069/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen
Los: LOT-0006
Titel: Budowa budynku defosfatacji wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie WOŚ
Beschreibung: Budowa budynku defosfatacji wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie WOŚ
Interne Kennung: 067/B/2026
Los: LOT-0007
Titel: Przebudowa rurociągu tłocznego z pompowni na Wyspie Słodowej.
Beschreibung: Przebudowa rurociągu tłocznego z pompowni na Wyspie Słodowej.
Interne Kennung: 074/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Los: LOT-0008
Titel: Budowa instalacji technicznej InDens na terenie WOŚ.
Beschreibung: Budowa instalacji technicznej InDens na terenie WOŚ.
Interne Kennung: 068/B/2026
Los: LOT-0009
Titel: Przebudowa linii zasilającej SN od RG1 do Rg2 oraz RG1 do RG3 oraz przebudowa systemu wizualizacji energetycznej SYNDIS-RV oraz roboty w zakresie AKPiA w obszarach rozdzielni R7, R3 i R3.1.
Beschreibung: Przebudowa linii zasilającej SN od RG1 do Rg2 oraz RG1 do RG3 oraz przebudowa systemu wizualizacji energetycznej SYNDIS-RV oraz roboty w zakresie AKPiA w obszarach rozdzielni R7, R3 i R3.1.
Interne Kennung: 086/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0010
Titel: Remont zastawki przeciwpowodziowej w komorze na terenie PŚ Port Północ przy ul. Kleczkowskiej.
Beschreibung: Remont zastawki przeciwpowodziowej w komorze na terenie PŚ Port Północ przy ul. Kleczkowskiej.
Interne Kennung: 0110/B/2026
Los: LOT-0011
Titel: Przebudowa sieci wodociągowej i budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Strachowickiej.
Beschreibung: Przebudowa sieci wodociągowej i budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Strachowickiej.
Interne Kennung: 0116/B/2026
Los: LOT-0012
Titel: Usuwanie awarii na sieci kanalizacyjnej.
Beschreibung: Usuwanie awarii na sieci kanalizacyjnej.
Interne Kennung: 0127/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten
Los: LOT-0013
Titel: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Francuskiej.
Beschreibung: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Francuskiej.
Interne Kennung: 0128/B/2026
Los: LOT-0014
Titel: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Marszowickiej.
Beschreibung: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w ul. Marszowickiej.
Interne Kennung: 0136/B/2026
Los: LOT-0015
Titel: Remonty dróg i placów na WOŚ.
Beschreibung: Remonty dróg i placów na WOŚ.
Interne Kennung: 0142/B/2025
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Los: LOT-0016
Titel: Remont oświetlenia WOŚ.
Beschreibung: Remont oświetlenia WOŚ.
Interne Kennung: 0143/B/2026
Los: LOT-0017
Titel: Modernizacja instalacji wentylacji przepompowni ścieków Polanka.
Beschreibung: Modernizacja instalacji wentylacji przepompowni ścieków Polanka.
Interne Kennung: 0148/B/2026
Los: LOT-0018
Titel: Wykonanie robót związanych z wymianą rozdzielnicy na przepompowni ścieków Szczytniki.
Beschreibung: Wykonanie robót związanych z wymianą rozdzielnicy na przepompowni ścieków Szczytniki.
Interne Kennung: 0149/B/2026
Los: LOT-0019
Titel: Wykonanie robót budowlanych dot. renowacji kolektora w ul. Tęczowej.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych dot. renowacji kolektora w ul. Tęczowej.
Interne Kennung: 0155/B/2026
Los: LOT-0020
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej Marszowice III - ul. Krzelowska i Łososiowicka.
Beschreibung: Budowa kanalizacji sanitarnej Marszowice III - ul. Krzelowska i Łososiowicka.
Interne Kennung: 0191/B/2026
Los: LOT-0021
Titel: Budowa w ramach PFU modułu przygotowania bioodpadów do procesu kofermentacji w WKF na WOŚ.
Beschreibung: Budowa w ramach PFU modułu przygotowania bioodpadów do procesu kofermentacji w WKF na WOŚ.
Interne Kennung: 0196/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Los: LOT-0022
Titel: Wykonanie ciśnieniowej instalacji wodnej przy WKF na WOŚ.
Beschreibung: Wykonanie ciśnieniowej instalacji wodnej przy WKF na WOŚ.
Interne Kennung: 0198/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232152 Bau von Pumpstationen
Los: LOT-0023
Titel: Modernizacja instalacji roztwarzania flokulantu do zagęszczania osadu WOŚ.
Beschreibung: Modernizacja instalacji roztwarzania flokulantu do zagęszczania osadu WOŚ.
Interne Kennung: 0197/B/2026
Los: LOT-0024
Titel: Modernizacja instalacji węzła roztwarzania flokulanta do odwadniania osadu WOŚ.
Beschreibung: Modernizacja instalacji węzła roztwarzania flokulanta do odwadniania osadu WOŚ.
Interne Kennung: 0201/B/2026
Los: LOT-0025
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na odciążeniu przelewu burzowego przy mostach warszawskich.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na odciążeniu przelewu burzowego przy mostach warszawskich.
Interne Kennung: 0194/B/2026
Los: LOT-0026
Titel: Wykonanie robót dla Remont przepompowni ścieków BROCHÓW II i KOWALE III.
Beschreibung: Wykonanie robót dla Remont przepompowni ścieków BROCHÓW II i KOWALE III.
Interne Kennung: 0204/B/2026
Los: LOT-0027
Titel: Wykonanie robót budowlanych na podstawie dok. projektowej dot. automatyzacji pracy pompowni osadu przefermentowanego K6 na WOŚ.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych na podstawie dok. projektowej dot. automatyzacji pracy pompowni osadu przefermentowanego K6 na WOŚ.
Interne Kennung: 0205/B/2026
Los: LOT-0028
Titel: Nowy silos wapna wraz z urządzeniami dawkującymi na WOŚ.
Beschreibung: Nowy silos wapna wraz z urządzeniami dawkującymi na WOŚ.
Interne Kennung: 0206/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Los: LOT-0029
Titel: Renowacja powłoki zagęszczacza J4/4.
Beschreibung: Renowacja powłoki zagęszczacza J4/4.
Interne Kennung: 0212/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
Los: LOT-0030
Titel: Remont okładzin w komorach przelewowych WKF K3/3 - K3/6.
Beschreibung: Remont okładzin w komorach przelewowych WKF K3/3 - K3/6.
Interne Kennung: 0216/B/2026
Los: LOT-0031
Titel: Remont instalacji w obrębie WKF na WOŚ.
Beschreibung: Remont instalacji w obrębie WKF na WOŚ.
Interne Kennung: 0217/B/2026
Los: LOT-0032
Titel: Remont odwodnienia przy budynku wymiennikowni i pomp. recyrkulacyjnych K1/2 na WOŚ.
Beschreibung: Remont odwodnienia przy budynku wymiennikowni i pomp. recyrkulacyjnych K1/2 na WOŚ.
Interne Kennung: 0219/B/2026
Los: LOT-0033
Titel: Remont uszczelnień studni i komór na terenie WOŚ.
Beschreibung: Remont uszczelnień studni i komór na terenie WOŚ.
Interne Kennung: 0220/B/2026
Los: LOT-0034
Titel: Remont ogrodzenia WOŚ od strony Kompostowni.
Beschreibung: Remont ogrodzenia WOŚ od strony Kompostowni.
Interne Kennung: 0221/B/2026
Los: LOT-0035
Titel: Likwidacja infrastruktury technicznej na Polach Irygowanych Osobowice.
Beschreibung: Likwidacja infrastruktury technicznej na Polach Irygowanych Osobowice.
Interne Kennung: 0222/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
Los: LOT-0036
Titel: Remont instalacji odgromowej na WOŚ.
Beschreibung: Remont instalacji odgromowej na WOŚ.
Interne Kennung: 0223/B/2026
Los: LOT-0037
Titel: Remont odwodnienia kotłowni U1 na WOŚ.
Beschreibung: Remont odwodnienia kotłowni U1 na WOŚ.
Interne Kennung: 0224/B/2026
Haupteinstufung (cpv): 45252121 Absetzanlagen
Los: LOT-0038
Titel: Remont konstrukcji wanien żelb. pod skruberami z wodą techn. w bud. M3 na WOŚ.
Beschreibung: Remont konstrukcji wanien żelb. pod skruberami z wodą techn. w bud. M3 na WOŚ.
Interne Kennung: 0211/B/2026
Los: LOT-0039
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie WOŚ - Etap IV.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie WOŚ - Etap IV.
Interne Kennung: 0228/B/2025
Los: LOT-0040
Titel: Wykonanie robót budowlanych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej dla Wrocławskiego Centrum Sportu.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej dla Wrocławskiego Centrum Sportu.
Interne Kennung: 0236/B/2026
Los: LOT-0041
Titel: Wykonanie zaprojektowania i wykonania robót budowlanych związanych z remontem odcinka kolektora Ślęza (PFU).
Beschreibung: Wykonanie zaprojektowania i wykonania robót budowlanych związanych z remontem odcinka kolektora Ślęza (PFU).
Interne Kennung: 0237/B/2026
Los: LOT-0042
Titel: Modernizacja rozdzielnicy na przepompowni ścieków Port Południe.
Beschreibung: Modernizacja rozdzielnicy na przepompowni ścieków Port Południe.
Interne Kennung: 0245/B/2026
Los: LOT-0043
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Kamieńskiego.
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie sieci wodociągowej w ul. Kamieńskiego.
Interne Kennung: 0257/B/2026