2. Verfahren
Verfahren
Titel: Erkenningsregeling Ingenieur- en adviesdiensten
Beschreibung: Het betreft enkel een erkenningsregeling. In de offerte-aanvraagfase, waar erkende partijen voor zullen worden uitgenodigd, zullen ingeval van nieuwe opdrachten contracten/opdrachten gegund gaan worden. Meer informatie hierover volgt in die fase.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000