293628-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakonderhoud
BeschreibungScope van de opdracht • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden; • Dieptereiniging keuken. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1 en het prijzenblad zoals opgenomen in Bijlage 4. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden