2. Verfahren
Verfahren
Titel: Horeca gemeentelijk gebouwen gemeente Steenbergen
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Steenbergen, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Levering Horeca artikelen zwembaden en gemeentehuis aan te besteden. De leverancier wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. 1
Interne Kennung: SIW010101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Horeca artikelen gemeentelijke gebouwen
Beschreibung: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2024 De raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van 1 jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang zoals hieronder vermeld.